Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taisykles persiskaityk taip geriau!

4 posters

 :: Taisykles

Go down

laikysiesi taisykliu?

Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_lcap100%Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_rcap 100% 
[ 8 ]
Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_lcap0%Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_lcap0%Taisykles persiskaityk taip geriau! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 8
 
 

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Cristina Hill Pir. 05 26, 2008 10:38 am

1.Nekeikti admininistratoriu
2.nefloodinti( nesikeiti ir pan)
3.buti mandagiems adminemis ir t.t
4.nepriestarauti mums
5.gerbti valdzia!
6.nevaidinti kad esate protingesni uz kitus
7.nesidauginti pinigu
8.neapsimetineti kitais
9.Nekvaršinti pagrindinei administratorei(CRISTINAI HILL) su savo prieštaravimais.


Kolkas tiek taisykliu dauges,o jus jai nors vienos taisykles nesilaikysite nepykite bet net nepranese jus istrinsime ir forumo!


Paskutinį kartą redagavo Cristina Hill, Antr. 07 08, 2008 12:40 pm. Redaguota 1 kartą

Cristina Hill
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-05-26

https://skersgatvisss.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Kritikas Antr. 07 08, 2008 8:51 am

Sveiki,

Užsiregistravau čia ne tam, kad aktyviai čia dalyvaučiau ir panašiai, o tiesiog duočiau keletą patarimų. Žinau, kad iš karto pažeidžiu kelias forumo taisykles, bet draugiškai noriu pasakyti, kad šios taisyklės toli gražu nėra geros. Visų pirma, kelios iš jų kartojasi, tik yra pasakomos kitais žodžiais [nekeikti administratorių, būti mandagiems adminėms, neprieštarauti mums, gerbti valdžią]. Visų antra, jos visiškai nesuteikia jokių teisių forumo dalyviams [Ar tai reiškia, kad forume turi būti gerbiami tik administratoriai? Ar tai reiškia, kad dabar galiu įžeisti visus iš eilės negaudamas už tai baudos?]. Ar manote, kad tai padarys Jūsų forumą populiarų? Ar manote, kad šiame forume visi jausis patenkinti ir laimingi? VISAI NE. Visų trečia - mačiau, kaip iš forumo buvo pašalinti keli nariai už tai, kad jie keikiasi. Manau, kad jūs tapote provokacijos aukomis. JŪS VISIŠKAI NETURĖJOTE TEISĖS JŲ IŠMESTI, kadangi forumo taisyklėse nėra nurodyta tokios taisyklės "Nesikeikti" ir panašiai. Manau, kad šios taisyklės yra visiškai neapgalvotos ir privalo būti keičiamos.

Taigi, dar kartą primenu, kad aš tik daviau keletą naudingų patarimų, o ne visiškai tyčia kritikavau jus [nekreipkite dėmesio į mano prisijungimo vardą, tiesiog nieko geresnio sugalvot negalėjau].

Jeigu norite turėti gerą, klestintį forumą Jūs:

1. Turite sukurti visų atžvilgiu teisingas, toleraniškas taisykles.
2. Sukurti įdomias, informatyvias temas, kurios turėtų tam tikrą paskirtį. [Šiuo atveju tema "Prekybos centras" su vištomis pardavime yra visiškai ne į temą. Jums taip pat reikėtų apgalvoti jo kainyną, įkurti darbo vietų [paskirti kasininką, valytoją ir t.t.]]
3. Turėti gerą reklaminę kompaniją [Turėti gerą banner'į, o ne su paint'u sukurtą prastą gif paveikslėlį. Ieškoti draugų]
4. Užsitikrinti, kad kiekvienas šiame forume gautų to, ko jis nori ir būtų laimingas.

Iš manęs tiek. Wink
O nedraugiškai reaguodami į šiuos patarimus, kurias tik norima Jums padėti, tik parodysite kokie esat netolerantiški ir nedraugiški kitų atžvilgiu. Nebūkite egoistais. Wink Sekmės toliau kuriant forumą.


[Adminei - Jei turi kokių nors klausimų ar nori patarimo, visada galiu padėti. Mano e-mailas visada atviras - kritikas987@gmail.com]
Dar kartą linkiu sekmės toliau kuriant ir tobulinant forumą.


Jūsų draugas,
Kritikas

Kritikas

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2008-07-08

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Cristina Hill Antr. 07 08, 2008 12:39 pm

Keiktis-yra floodinti.Jie floodino ir turejau teise ismesti!

Cristina Hill
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-05-26

https://skersgatvisss.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Kritikas Antr. 07 08, 2008 2:01 pm

Na, manau, kad tu neteisingai supratai flood'o sąvoką. Patarčiau pasidomėti ir sužinoti, ką jis iš tikrųjų reiškia.

Štai keletas svetainių:

http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?tid=50837
http://zodynas.kriu.lt/zodis/floodas

Tačiau čia tema ne apie tai, tad manyčiau, kad šiame forume taip pat turėtų atsirasti vietos ir tokiai temai, kaip "Įvairios diskusijos įvairiomis temomis" ir "Floodo kampelis/kambarėlis" arba pan.

Kritikas

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2008-07-08

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Aishwarya Rai Tr. 08 06, 2008 11:54 am

Na nesupykite, bet Kritikas šiuo metu keliuose vietose yra teisus. Pavyzdžiui padaryti temas kurios tiesiog trauktu aplinkinius, nes dabar miestelis atrodo gan niūrus. Būtų šaunu jei aš galėčiau būti administratore. Aišku aš puikiai suprasiu jei Jūs mano prašymą atmesite. Bet aš PAŽADU: Jeigu Jūs mane padarysite administratore, nesigailėsite, nes aš padarysiu Jūsų miestelį skaistesnį. Very Happy
Aishwarya Rai
Aishwarya Rai
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-08-03

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Cristina Hill Pir. 08 11, 2008 2:32 am

Na gerai,padarysiu !

Cristina Hill
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-05-26

https://skersgatvisss.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty norėčiau patarti

Rašyti  pink9 Št. 10 25, 2008 7:07 am

sveiki, aš noręčiau daug ko patarti jūsu forumui nes labai neryškus(tai yra labai mažai daukas lankosi)aš tai jau esu dar tik pradedančioji būtų nuostabu jei būčiau administratorė nes jau turiu vieną mietelį bet tuoj turėsiu kelis miestelius jei norit kad šiame mieste atsirastų įvairoviu galit mane skyrt admine jai nenorit kad atsirastų įvairovių ir žmoniu galit manes nerinkti administratore.Dar norėčiau pridėti aš jum padėsiu sukūrti geras taisykles jei jūs norite.

pagarbiai pink9

pink9

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-10-25
Age : 35
Miestas : vilnius

Atgal į viršų Go down

Taisykles persiskaityk taip geriau! Empty Re: Taisykles persiskaityk taip geriau!

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 :: Taisykles

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume